Ty też możesz dołączyć do grona zadowolonych odbiorców naszych rajstop, skarpet, oraz pozostałych produktów dystrybuowanych w firmie "AMANDA"

Jeśli jesteś właścicielem sklepu, salonu w branży odzieżowej lub innego wielobranżowego punktu handlowego, to dobrze trafiłeś.

Kilka tysięcy firm takich jak Twoja zbudowało naszą pozycję lidera w branży na Świętokrzyskim rynku i dało nam liczącą się pozycję w skali całego kraju.

Ogromny asortyment:

U nas znajdziesz asortyment, którego próżno szukać w innych tego typu punktach, a o który na pewno będą pytać Twoi klienci. Twój klient ma wiedzieć, że znajdzie u Ciebie niemal wszystko, czego będzie potrzebował, a Ty będziesz wiedział, że zaopatrzysz się w ten towar u nas.

Handlowcy w terenie:

Indywidualna opieka handlowca to tak jak byś miał dodatkowego pracownika, za którego to my płacimy. Nasz zgrany i sprawny zespół handlowców zapewni Ci przede wszystkim szybką obsługę. Przyjmiemy zamówienie i dostarczymy towar. Jeden telefon od Ciebie, krótka rozmowa i możesz być tak obsługiwany, a to nie jest nasze ostatnie słowo, jakie powiedzieliśmy na temat sprawnego przyjmowania zamówień.


Warning: date() expects at least 1 parameter, 0 given in /home/motionar/domains/rajstopykielce.pl/public_html/templates/moviestore/index.php on line 120
Design by - motion-art